✨ У межах Тижня імунізації фахівці Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ України» провели низку інформаційно-просвітницьких заходів.
📍 В управлінні освіти Оболонської РДА відбувся семінар, під час якого розглянули:
🔹 важливість профілактичних щеплень
🔹 безпечність та ефективність вакцинації
🔹 роль щеплень, зокрема проти вірусу папіломи людини (ВПЛ)
🎓 Також у ліцеї №299 Оболонського району для учнів 8–10 класів проведено офлайн-урок на тему:
«Вірус папіломи людини (ВПЛ) та вакцинація проти ВПЛ».
👩⚕️ Під час зустрічей фахівці наголосили на важливості свідомого ставлення до здоров’я та профілактики інфекційних захворювань.
💙 Дбаємо про здорове майбутнє разом!