☀️ Гарні новини для тих, хто планує відпочинок біля води! 💧
26 червня 2026
☀️ Гарні новини для тих, хто планує відпочинок біля води! 💧
22–23 червня фахівці ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» перевірили якість води на офіційних пляжах та в рекреаційних зонах Києва.
🔬 За результатами лабораторних досліджень вода за санітарно-мікробіологічними показниками відповідає встановленим нормам. Дослідження проводили на вміст Escherichia coli та кишкових ентерококів відповідно до чинних гігієнічних нормативів.
✅ У межах допустимих показників перебуває вода на пляжах:
🏖️ «Центральний», «Передмісна слобідка», «Молодіжний», «Золотий», «Венеція», «Дитячий», «Веселка», «Галерний», «Чорторий», «Радуга» (озеро Райдужне), «Троєщина» (річка Десенка), а також на озерах Тельбін і Вербне, у затоці «Наталка» (острів Оболонський) та на ставку «Гаращиха» (Пуща-Водиця).
💙 Бажаємо вам приємного та безпечного відпочинку! Обирайте офіційні місця для купання, дбайте про власну безпеку та насолоджуйтеся літом.