Усі новини

✨ 29 квітня, з нагоди Тижня імунізації, фахівці Голосіївського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» провели просвітницькі зустрічі з учнями 6–7 класів у НВК «Ерудит».

Поділитися:

✨ 29 квітня, з нагоди Тижня імунізації, фахівці Голосіївського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» провели просвітницькі зустрічі з учнями 6–7 класів у НВК «Ерудит». Основною метою було підвищення обізнаності дітей щодо збереження здоров’я та профілактики інфекційних хвороб.

📍 Під час заходу учням розповіли про вірус папіломи людини (ВПЛ): як відбувається його передача, які можливі наслідки для організму та яку роль відіграє вакцинація у запобіганні захворюванням.

👏 Вдячні учням за активність, уважність та змістовні запитання. Ваша залученість свідчить про свідоме ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Турбота про здоров’я починається з обізнаності 🟢

Знайти