☣️ 27 квітня зареєстровано 3 випадки гострої кишкової інфекції (ГКІ) серед членів однієї родини, які проживають у Шевченківському районі столиці.
27 квітня 2026
☣️ 27 квітня зареєстровано 3 випадки гострої кишкової інфекції (ГКІ) серед членів однієї родини, які проживають у Шевченківському районі столиці.
Ймовірною причиною захворювання стало вживання кулінарної продукції, придбаної 22 квітня в одному із закладів торгівлі м. Києва.
👨👩👧 Серед захворілих — одна дитина до 17 років
📅 Дати появи симптомів: 22–23 квітня
🏥 Госпіталізація: 25 квітня до інфекційних лікарень Києва
🔬 Наразі тривають лабораторні дослідження (матеріал у роботі)
👨⚕️🧑🔬Фахівці ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» спільно з ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві вже розпочали епідеміологічне розслідування та вживають усіх необхідних заходів для локалізації та ліквідації можливого спалаху.
⚠️ Нагадуємо:
✅обирайте перевірені місця для придбання їжі
дотримуйтесь правил гігієни
🏥у разі появи симптомів (нудота, блювання, діарея, температура) — негайно звертайтесь до лікаря
Бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких 💙